Snažíme se v tomto tradičním řemeslné odvětví nabídnout ne úplně běžný přístup. Někoho může děsit už samotná představa malování. My nabízíme komplexní služby od poradenství při výběru kvalitních materiálů, barevných provedení, s celkovým sladěním se zbytkem interiéru, až po samotnou realizaci.

V případě zájmu o naše služby je jako první na řadě osobní konzultace. Společně prohlédneme daný prostor, vyslechnu si vaše potřeby a poradím vám různé varianty technických provedení a barevných řešení. Po konzultaci obdržíte vypracovanou cenovou nabídku. Po Vašem případném schválení se domluvíme na pevném termínu realizace.

Každá výmalba je odlišná a potřebuje jinou přípravu podkladu. Některé starší malby se musí oškrábat a napenetrovat, čímž se zpevní celý podklad. Penetrace je základním kamenem přípravy podkladu, a to rovněž u nových omítek.

Při realizaci má velký význam příprava, která je sice časové náročná, ale v konečném důsledku nepostradatelná. Všechno je před malováním potřeba zakrýt, olepit, sundat vypínače, zásuvky a další drobnosti. Poté se může začít malovat. Máme v nabídce kvalitní materiály na bázi akrylátů, vinylů a dalších plně omyvatelných materiálů. To vše v nepřeberném množství barevných odstínů.

Po vymalování všechno odkryjeme, vysajeme a zkontrolujeme výslednou kvalitu, až poté předáváme prostor zákazníkovi. Snažíme se lidem ukázat, že už malování není jako dříve, kdy všechno bylo po výmalbě špinavé a následovalo dlouhé uklízení. Po našem malování je vždy čisto a vy nemáte žádné další starosti. V neposlední řadě vám necháme barvu na případné opravy.

Umíme vám vymalovat váš dům či byt také na klíč. Neváhejte se nás zeptat na další otázky, či na případnou realizaci zakázky u Vás doma. 

Přehled prací

  • Malování rodinných domů
  • Malování bytů
  • Malování firemních prostor
  • Malování průmyslových hal
  • Malování restauraci a hotelu
  • Menší zednické opravy
  • Tvorba grafických log

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.