mikrocementové stěrky pro podlahy a koupelny

Topciment je španělská společnost, která již přes 15 let vyrábí mikrocementové dekorativní stěrky na základě cementu, pryskyřice, vodní báze, aditiv a minerálních pigmentů. Plně nahrazuje obklady a dlažby, ovšem s jednou velkou výhodou, a tou je absence spár, což pro Vás znamená mnohem lepší údržbu vlhkých prostor, sprchových koutů a podlah.

Mikrocementové stěrky jsou aplikovány v interiéru i exteriéru, na podlahy, stěny, schody, stropy, ale také se využívají jako povrchová úprava bazénů. Nabízíme vám širokou škálu barevných možností a povrchových úprav s různými texturami a efekty. Každý metr je originálním dílem. Pigmentační systém umožňuje vytvářet libovolné barvy a odstíny, jenž jsou „šité na míru“ zákazníkovi a umí se přizpůsobovat, jak místnostem, tak různým designovým stylům. Nahlédněte do dostupných barev našich systémů a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu projektu.

Mikrocement nabízí širokou škálu možností a povrchových úprav - jako jsou různé textury (silné, střední nebo jemné), široká škála barev, různé povrchové úpravy laků (matné, super matné, saténové a lesklé). Jeho ruční aplikace činí výsledek každého projektu jedinečný a exkluzivní, nenajdete proto dva podobné povrchy.

K celé zakázce je ale potřeba přistupovat komplexně, proto nás neváhejte kontaktovat a vše společně zkonzultujeme. Nejlepší je plánovat dopředu, a to již při hrubých stavebních pracích. Pokud si budete přát mikrocement na podlahy,  nebo do koupelny, je nutné dobře připravit povrch pro aplikaci stěrky. Mikrocementovou stěrku dokážeme aplikovat i na již stávající dlažbu a obklady. Tímto odpadají nepříjemné bourací práce. Důležitou podmínkou jsou pevné obklady soudržné s podkladem. 

Pokud toužíte po bezespárové úpravě Vaší koupelny nebo vysoce odolné stěrce do kuchyně, tak je mikrocement dobrou volbou. Mikrocement je nejen luxusní na pohled, ale také plně funkční a dobře udržovatelný.

Vlastnosti mikrocementu

  • funkční bezespárový povrch
  • Jednoduchá údržba
  • velký výběr textur a barevných provedení použitelný na velké množství povrchů - fermacell, omítka, kamenina, sádrokarton, beton, cement, sádra a další
  • povrch je odolný běžnému mechanickému používání
  • vysoká odolnost vůči vodě
  • stěrka vypadá elegantně, především se hodí do moderních a minimalisticky zařízených koupelen
  • aplikace v tloušťce pouhých 2-3mm
  • cenově dostupnější v porovnání s velkoformátovými obklady
  • přírodní a ekologický produkt

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.