Nedílnou součástí moderních interiérů jsou v posledních letech rovněž tapety, jenž jsou levnější variantou dekorování interiéru než dekorativní stěrky. Lze je pořídit v mnoha provedeních i barvách. U tapetování je tedy jako první důležitý výběr vhodné tapety. V dnešní době se tapety vyrábí z kvalitních materiálů jako vinyl,vlies a textil. Dále se specializujeme na aplikaci fototapet a tapet vyrobených na zakázku podle vlastního vzoru, fotky a rozměru. 
Rádi vám poradíme s výběrem tapety a dalšími důležitými detaily, aby vaše stěna byla jedinečná. Dříve hojně využívané papírové tapety se dnes moc nepoužívají, protože nemají takovou kvalitu jako moderní vliesové a vinylové tapety. Tapetování je hodně o detailní práci, na kterou se specializujeme. 
U realizace se po výběru nové tapety musíme zaměřit na celkový stav stěny, na kterou se bude tapeta lepit. Povrch stěny musí být pevný, soudržný a zcela rovný. Čím širší pásy tapety, tím musí být povrch rovnější. Když povrch není v dobrém stavu, tak není samozřejmě problém jej upravit. Stěna se vždy brousí bruskou s vysavačem, aby zrna v omítce neprostupovala přes tapetu. Následně se použije systémová penetrace. Stěrkou si stěnu vyrovnáme a vyhladíme. U stěn v dobrém stavu stačí, když se stěna přebrousí, napenetruje a může se začít rozměřovat a lepit.

Používané materiály:
  •      Vinylove tapety 
  •      Vliesove tapety 
  •      Textilní tapety
  •      Fototapety
  •      Tapety vyrobené na zakázku 

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.