Naše firma se zabývá aplikací luxusních dekorativních stěrek. Tyto dekorativní stěrky se aplikují zejména v kuchyni za kuchyňskou linkou, v obývacích pokojích jako výrazný designový prvek nebo například na krb. Stěrky lze aplikovat také v prostorech náročnějších na údržbu - jako jsou schody, podlahy a koupelny. Setkat se s nimi můžeme i ve venkovních prostorech, na fasádách domů, terasách nebo v bazénech. 

GARANCE SPOKOJENOSTI

Poskytujeme komplexní služby - od návrhu různých řešení až po samotnou realizaci. Můžeme s vámi konzultovat i další možné úpravy interiéru a technická řešení souvisejících problémů. Zákazníkova spokojenost je u nás hlavní prioritou.

Zhotovením zakázky nekončíme. Předáme Vám tipy k ochraně materiálů a další informace. Poskytujeme ten nejlepší servis a osobní přístup. Práci provádíme tak, jak bychom to chtěli mít i u sebe doma. A to s velkým důrazem i na ty nejmenší detaily.

MATERIÁL NEJVYŠŠÍ KVALITY

Pracujeme s materiály značek Rives a Topciment, splňující přísné normy kvality.

PROFESIONÁLNÍ TECHNIKA APLIKACE

Jsme řádně proškolení k realizaci a garantujeme originální a kvalitní provedení.

Mimo to provádíme také tapetářské, malířské a natěračské práce. Nabízíme profesionálně odvedenou práci s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Sídlo firmy máme ve Valašském Meziříčí, ale působíme také po celé Moravě a v Čechách.

 Vše provádíme s důrazem na kvalitu a snažíme se o minimální omezení Vaší domácnosti nebo firmy během realizace. Vše lze provést také na klíč. Při práci používáme jen ty nejkvalitnější materiály a odvádíme nejlepší možnou práci dle stanovených technologických postupů. U nás je vždy spokojený zákazník na prvním místě. 

Cesta k vysněnému povolání

K řemeslu mě přivedl již můj otec, který je malířem po celý život a už od malička mě učil, jak pracovat s barvami a celkově jak k práci přistupovat. Proto studium oboru malíř, lakýrník ve Valašském Meziříčí bylo roku 2009 jasnou volbou. Díky zkušenostem, píli a vedení školy jsem měl tu možnost nejen zúčastnit se, ale také umisťovat se na předních příčkách řemeslných talentových soutěží v Česku, Rakousku, či na Slovensku. 

Po ukončení školy jsem si ihned založil živnost v tomto oboru. Zprvu jsem se věnoval klasickému malování bytových či nebytových prostor, lepení tapet, lakování dřeva a kovových konstrukcí, či pískování. 

V posledních letech se ve velké míře zaměřuji na luxusní dekorativní stěrky, které jsou nyní nedílnou součástí moderních interiérů i exteriérů. Tyto dekorativní stěrky se aplikují zejména v kuchyni za kuchyňskou linkou, v obývacích pokojích jako výrazný designový prvek nebo například na krb, do koupelny či na podlahu.

Filozofie práce

Veškerou svou odvedenou práci zakládám na kvalitě provedení, na nejmenších detailech a hlavně na spokojenosti svých zákazníků. Při práci proto používám jen ty nejkvalitnější materiály a dodržuji technologické postupy dle výrobců.

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.