Naše firma se specializuje na aplikaci luxusních dekorativních stěrek. Tyto stěrky vyniknou zejména v kuchyni za linkou, v obývacích pokojích jako designový prvek, či na krbu. Vhodné jsou i pro náročnější prostory, jako jsou schody, podlahy a koupelny. A neomezují se jen na interiéry - můžete je spatřit i venku na fasádách, terasách či v bazénech.

GARANCE SPOKOJENOSTI

V naší nabídce naleznete komplexní služby - od návrhu různých řešení až po samotnou realizaci. Rádi s vámi konzultujeme další možné úpravy interiéru a technická řešení souvisejících problémů. Pro nás je spokojenost zákazníka absolutní prioritou.

Neskončíme jen u dokončení zakázky. Nabízíme užitečné tipy k ochraně materiálů a další užitečné informace. Držíme se zásady poskytování prvotřídního servisu a osobního přístupu. Každou práci děláme s takovou pečlivostí, jak bychom si přáli mít i u sebe doma. Dbáme na každý drobný detail.

MATERIÁL NEJVYŠŠÍ KVALITY

Používáme prvotřídní materiály značek Rives a Topciment, které bezvadně splňují nejpřísnější normy kvality.

PROFESIONÁLNÍ TECHNIKA APLIKACE

Jsme řádně proškolení a garantujeme originální a kvalitní provedení každého projektu.

Kromě toho se věnujeme tapetářským, malířským a natěračským pracím. Každý projekt řešíme s odborným přístupem a individuálním ohledem na naše zákazníky. Sídlo naší firmy se nachází ve Valašském Meziříčí, ale působíme po celé Moravě a v Čechách.

Kvalita je pro nás klíčová a dbáme na minimální rušení vašeho domova či firmy během realizace. Vše můžeme zrealizovat i na klíč. Používáme pouze prvotřídní materiály a dodržujeme nejvyšší standardy technologických postupů. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

Cesta k vysněnému povolání

K řemeslu mě přivedl můj otec, malíř po celý život, který mě odmala učil pracovat s barvami a jak přistupovat k práci s láskou. Studium oboru malíř, lakýrník ve Valašském Meziříčí v roce 2009 bylo pro mě jasnou volbou. Díky zkušenostem, píli a vedení školy jsem se umisťoval na předních příčkách řemeslných talentových soutěží v Česku, Rakousku a na Slovensku.

Po ukončení školy jsem ihned založil vlastní živnost v tomto oboru. Začínal jsem s klasickým malováním prostorů, lepením tapet, lakováním dřeva a kovových konstrukcí a pískováním.

V posledních letech jsem se zaměřil především na luxusní dekorativní stěrky, které jsou nedílnou součástí moderních interiérů i exteriérů. Tyto unikátní stěrky vyniknou zejména v kuchyni za linkou, v obývacích pokojích jako výrazný designový prvek, nebo zdůrazní krb, koupelnu či podlahu."

Filozofie práce

Kladu důraz na kvalitu provedení, zdokonalené detaily a především spokojenost mé klientely. Využívám pouze špičkové materiály a striktně dodržuji technologické postupy doporučené výrobci.

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.