Luxusní stěna

Průběh realizace

Podklady k nacenění zakázky

Poptávka

Na základě základního vzorníku v sekci dekorativních stěrek si každý zákazník vybere vzorek, který zhruba odpovídá jeho představě a preferencím. Po vyplnění poptávkového formuláře a upřesnění typu vzorku Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Cenovou nabídku se snažíme udělat podrobně, aby byla shodná s konečnou cenou za zakázku. Nechceme Vám slibovat nízkou cenu a nakonec Vám naúčtovat vícepráce. Jednáme s Vámi férově.

Po jejím schválení přijedeme k Vám domů, prostor důkladně prohlédneme, zaměříme a zkonzultujeme s Vámi další postup. Sdělíte nám zejména, jak byste si Vaši stěnu představovali.

Poradíme Vám s výběrem vhodné stěrky s ohledem na cenu, funkčnost atd. Podle Vašeho stanoveného rozpočtu Vám můžeme také doporučit levnější varianty stěrky, či jiná řešení. Důležité je, aby stěna nejen hezky vypadala, ale aby byla také plně funkční a vyhovovala Vám po všech stránkách. Další informace k nacenění najdete v sekci Podklady k nacenění zakázky viz. níže.

1/ Vytvoření vzorku před realizací

Na základě informací od každého klienta a jeho speciálních požadavků se připravujeme na každou realizací několik dní dopředu, a to vytvořením konkrétních vzorků pro každého zákazníka. Tyto vzorky vytváříme ve vzorkovně ve Vámi zvolené stěrce, v požadované barvě, jejich odstínech a případném rýhování. Každý si poté může vybrat z mnoha variant. Umíme Vám také přímo na místě při realizaci udělat Vámi vybrané barevné kombinace se vzorováním.

2/ Zhodnocení stavu stěny a případné nutné úpravy před realizací, penetrace

Každá stěna se musí před zakázkou zkontrolovat s ohledem na její stav. Některé stěny se musí opravit, vyrovnat a vždy také napenetrovat, aby stěrka řádně držela na podkladu. Proto od klientů při prvním oslovení žádáme alespoň fotografie dané stěny, abychom zhodnotili, co vše bude zapotřebí udělat.

3/ Příprava stěny před realizací stěrky

Každou stěnu si důkladně olepíme kvalitní páskou tak, aby nedošlo ke znečištění okolních stěn. Na podlahu je položena krycí podložka proti poškození podlahy. Čistota naší práce a prevence proti případným nežádoucím škodám ve Vašem domově, jsou pro nás jasnou prioritou.

4/ Realizace

Vytváření stěrky ve Vámi vybraném vzoru..

5/ Po dokončení realizace

Po dokončení je u nás samozřejmostí předat místo řádně uklizené. Dáváme Vám informace o údržbě a čištění stěny, aby sloužila dlouhé roky.  Také Vám poradíme, jak zabránit případnému poškození. Každý zákazník od nás obdrží materiál na případnou lokální opravu v případě mechanického poškození, což se ale týká pouze některých realizací, kdy lze opravu zvládnout vlastními silami.

Náš servis pro zákazníky

  1. Telefonická či osobní konzultace Vaší poptávky zdarma
  2. Vypracování přesné cenové nabídky na realizaci s neměnnou cenou na realizaci bez ohledu na barevné řešení realizace (tato cenová nabídka je vypracována na základě informací, které si od Vás jako od zákazníka vyžádáme – o jaké informace se jedná se můžete podívat v sekci Podklady k nacenění zakázky.
  3. Vytvoření reálných vzorků před samotnou realizací, nebo přímo na místě u zákazníka
  4. Pevný termín a čas realizace

Podklady k nacenění zakázky

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.